27.07.2005 :: 09:44
Pitrek napisał mi wczoraj, że nie wie, czy będzie zdolny mnie dalej kochać... Człowieku! Jak sobie znalazłes lepsz± lakę na obozie to wal prosto z mostu! Zawsze zostaje jeszcze Adam! - gadanie do mojej komórki to ciekawa sprawa... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ O, tak, Ilonko, gratuluję, teraz jestem "Puszczalska" tak? Och, i ty nadal ze mn± rozmawiasz? Przecież nie zadajesz się z puszczalskimi. No cóż, Kasieńka - panterka to wyj±tek, wiem, to twoja kochanka. A może ty mi po prostu zazdro¶cisz, Ilonko? Ty się nawet nie pokazujesz PUBLICZNIE ze swoim chłopakiem, nie ma nawet mowy o całowaniu. Hmmm... No i kto tu jest puszczalski? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ - Czy normalni ludzie jedz± ¶niadanie o 12.46? - Nie, normalni nie. - Ale spoko, tobie wolno, ty jeste¶ nienormalna... Rozmawianie z sam± sob± to ciekawa rzecz... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ KURDE! To może wreszcie kto¶ mnie o¶wieci! Kurde jakie zespoły graj± punk rock? Kurde, to ja jestem tym punkiem, czy nie? Bo mnie to bardzo interesuje! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ - Nie mówi się co, tylko słucham, proszę księdza! - To co, on ma powiedzieć do tej pani: proszę księdza? - Aga, rozmowa z tob± to czysta przyjemno¶ć! Fajnie się gada z sam± sob±...